تلخ!

 

 

 

جمله ی «دوستت دارم» دوباره بی اختیار   توی ذهنم وول خورد؛

دهانم تلخ شد!

 «داشتن» که بد نیست؛

 «دوست» هم واژه ی مقدسی است.

                 «تو» تلخی!

 

/ 13 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یگانه

متاسفانه بیشتر وقتها ما خودمون رو دوست داریم و فکر می کنیم که طرف مقابل رو دوست داریم و درقبال ادای کلمه دوستت دارم اگه کلمه من بیشتر رو نشنویم تلخی اش گل می کنه.

سوگند

سلام بندهِ خدا آن "تو". او هم تلخ نیست... [گل]

مهدي

بعد می‌بینی آدم‌ها فاصله می‌گیرند متهمت می‌کنند به هیزی! به مخ‌زدن به اعتماد آدم‌ها! اما بگذار به سن تو برسند! بگذار صندوقچه‌شان لبریز شود آن‌‌وقت حال امروز تو را می‌فهمند بدون این‌که تو را به یاد بیاورند غریب است دوست داشتن. و عجیب تر از آن است دوست داشته شدن… وقتی می‌دانیم کسی با جان و دل دوستمان دارد … و نفس‌ها و صدا و نگاهمان در روح و جانش ریشه دوانده؛ به بازیش می‌گیریم هر چه او عاشق‌تر، ما سرخوش‌تر، هر چه او دل نازک‌تر، ما بی رحم ‌تر. تقصیر از ما نیست؛ تمامیِ قصه هایِ عاشقانه، اینگونه به گوشمان خوانده شده‌اند.

مهدي

دوستت دارم‌ها را نگه می‌داری برای روز مبادا، دلم تنگ شده‌ها را، عاشقتم‌ها را… این‌ جمله‌ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی‌کنی! باید آدمش پیدا شود! باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا، از امروز گفتنش پشیمان نخواهی شد! سِنت که بالا می‌رود کلی دوستت دارم پیشت مانده، کلی دلم تنگ شده و عاشقتم مانده که خرج کسی نکرده‌ای و روی هم تلنبار شده‌اند! فرصت نداری صندوقت را خالی کنی.! صندوقت سنگین شده و نمی‌توانی با خودت بکشی‌اش… شروع می‌کنی به خرج کردنشان! توی میهمانی اگر نگاهت کرد اگر نگاهش را دوست داشتی توی رقص اگر پا‌به‌پایت آمد اگر هوایت را داشت اگر با تو ترانه را به صدای بلند خواند توی جلسه اگر حرفی را گفت که حرف تو بود اگر استدلالی کرد که تکانت داد در سفر اگر شوخ و شنگ بود اگر مدام به خنده‌ات انداخت و اگر منظره‌های قشنگ را نشانت داد برای یکی یک دوستت دارم خرج می‌کنی برای یکی یک "دلم برایت تنگ می‌شود" خرج می‌کنی! یک "چقدر زیبایی" یک "با من می‌مانی؟"

نرگس

اما من این "م" تو خالی را دوست دارم... به گمانم بین همه "م" های دنیا این یکی تنها "میم"ای است که به عشق معنا می دهد و آنوقت مزه مزه کردن همه تلخی ها هم دلچسب است :)

شهره

سلام تلخی مربوط به " "دوست "و داشتن " نیست مربوط به " ت " و " م " است .ولی دروغ نگو تلخی نداشت بلکه به علت اضطراب بعد از ادای کلمه است که دهان خشک و تلخ می شود .......[خنده]

" تو " تلخ نیست . تلخ لحظه ایه که بگی دوستت دارم و جوابی نشنوی!

tabkom

با سلام خدمت آقا مصطفی عزیز و بقیه دوستان ..... غیر نوشانوش بزم میفروش هیچ نوشی نیست کانرا نیش نیست ممنون

تلخون

غریب است دوست داشتن. و عجیب تر از آن است دوست داشته شدن... وقتی می‌دانیم کسی با جان و دل دوستمان دارد ... و نفس‌ها و صدا و نگاهمان در روح و جانش ریشه دوانده؛ به بازیش می‌گیریم هر چه او عاشق‌تر، ما سرخوش‌تر، هر چه او دل نازک‌تر، ما بی رحم ‌تر. تقصیر از ما نیست؛ تمامیِ قصه هایِ عاشقانه، اینگونه به گوشمان خوانده شده‌اند